16.01.2019 W trosce o serca babci i dziadków

 

 

W niedzielę 27 stycznia zapraszamy szczególnie wszystkie babcie i wszystkich dziadków na bezpłatne konsultacje oraz badania EKG, ciśnienia krwi czy poziomu cholesterolu, które odbędą się w naszym centrum handlowym w godzinach 10:00 - 18:00.

W najbliższą niedzielę w naszym centrum handlowym odbędzie się kampania pod hasłem „Bezpłatny dzień ze zdrowiem”. W ramach akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie dokonać oceny ukrwienia kończyn dolnych, sprawdzić poziom cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również sprawdzić ciśnienie krwi. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu.

Uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z konsultacji kardiologa, który wyjaśni wyniki pomiarów EKG i poinformuje o następnych krokach lub ewentualnym leczeniu. Zainteresowani będą mogli sprawdzić analizę składu ciała i obliczyć wskaźnik BMI. Na nurtujące pytania odpowie również dietetyk – specjalista wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia. Pacjenci otrzymają ankietę medyczną z podsumowaniem badań.

„Bezpłatny dzień ze zdrowiem” jest częścią ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z firmą Telemedycyna Polska S.A. Akcja odbędzie się 27 stycznia w godzinach 10:00 – 18:00 w naszym centrum handlowym. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty