04.12.2018 Elfowa kraina dla dzieci i jarmark świąteczny

 

 

7 tysięcy różnego rodzaju klocków, domki elfów, świąteczne zagadki i wata cukrowa - to tylko niektóre z atrakcji organizowanych dla dzieci 16 grudnia. Od 14 do 23 grudnia w galerii odbędzie się również jarmark świąteczny. Wstęp wolny. 

16 grudnia nasze centrum zamieni się w elfową krainę klocków, gdzie na maluchów będzie czekać moc zabawy, słodkości i innych upominków. Wśród 7 tysięcy klocków znajdą się średnie i małe wafle, klocki Wader, Marionex oraz Cliks, z których dzieci będą budować elfowe domki i inne konstrukcje. Na śmiałków, którzy wezmą udział w konkursach i świątecznych zagadkach, czekają słodkości i bożonarodzeniowe upominki. Animatorzy w strojach pomocników świętego Mikołaja będą częstować gości watą cukrową i wykonają na twarzach maluchów świąteczne malunki.

Od 14 do 23 grudnia odbędzie się również jarmark bożonarodzeniowy. Odwiedzający stoiska będą mogli kupić oryginalne prezenty dla najbliższych, produkty regionalne i barwne ozdoby świąteczne. Wśród rękodzieła znajdą się ręcznie rzeźbione świece, obrusy, poduszki, haftowane koszulki, biżuteria, dekoracje choinkowe oraz maskotki dla dzieci. Nie zabraknie świątecznych słodyczy, pieczywa, ciast, wędlin i miodów.

Jarmark świąteczny odbędzie się od 14 do 23 grudnia, a stoiska będą dostępne w godzinach otwarcia galerii. 16 grudnia w godz. 12.00-17.00 w galerii odbędą się atrakcje dla dzieci pt. „Elfowa kraina klocków”. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty