27.11.2018 Brokatowe ozdoby świąteczne – warsztaty dla dzieci

 

 

Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą unikatowym prezentem dla najbliższych, a dodatkowo pozwolą wykorzystać niepotrzebne drobiazgi, które można znaleźć w każdym domu. 1 i 2 grudnia zapraszamy najmłodszych na warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć brokatowe ozdoby świąteczne.

Blasku nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli chodzi o choinkę! Oryginalne, barwne, a do tego tanie ozdoby można stworzyć samodzielnie z ogólnodostępnych materiałów, które można znaleźć w każdym domu. Na zbliżających się warsztatach maluchy będą przygotowywać się do nadchodzących świąt i stworzą prace, które udekorują bożonarodzeniowe choinki, czy też będą ciekawym podarunkiem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach.

Do powstania świątecznych ozdób posłużą bombki o różnych kształtach i kolorach, które będą dekorowane błyszczącym brokatem.

Powstaną również papierowe ozdoby na choinkę czy świąteczny stół, które będą przyozdabiane taśmami i sznurkami z odblaskowymi motywami oraz folią i cekinami.

Warsztaty kreatywne odbędą się 1 i 2 grudnia. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 16:00, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewni organizator.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty