27.09.2018 Iście odblaskowe liście! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

 

 

Barwy jesieni inspirują! 6 i 7 października na warsztatach kreatywnych w naszym centrum do powstania prac posłużą spadające liście. Dzieci wykonają oryginalne odblaskowe breloki z filcu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Udzielający się wszystkim jesienny klimat warto wykorzystać jako źródło inspiracji. Zachętą do tego będą dwudniowe warsztaty kreatywne, które odbędą się 6 i 7 października. Wykorzystując dary lasu, mali artyści stworzą breloki, które dzięki odblaskowym elementom staną się praktyczną ozdobą podczas jesiennej szarugi.

Maluchy będą mieć do dyspozycji szablony liści różnych gatunków drzew, które odrysują na filcu lub tekturze. Wycięta baza zostanie ozdobiona odblaskowymi elementami, tasiemkami oraz metalowymi zawieszkami. Podczas zajęć dzieci będą nie tylko ćwiczyć zdolności manualne, lecz również nauczą się rozpoznawać liście określonych gatunków drzew. Powstałe prace posłużą jako breloki do kluczy lub elementy odblaskowe, które można przypiąć do plecaka i odzieży wierzchniej.

Warsztaty dla dzieci odbędą się 6 i 7 października od godz. 12.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty