07.09.2018 Poznaj pana Sznurkowego – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

 

 

Zobacz świat teatru od kuchni! Już 15 września zaprosimy dzieci na oryginalny spektakl z nietuzinkową postacią w roli głównej. Zwykły teatralny przedmiot codziennego użytku, jakim jest sznurek, tym razem zagra tytułową rolę w przedstawieniu. Wstęp wolny.

Już wkrótce nasi mali goście obejrzą przedstawienie pt. „Cyrk sznurkowy”. Tym razem głównym bohaterem będzie nietypowa postać – ożywiony sznurek! Uniwersalny i plastyczny materiał jest często niedoceniany, a w teatrze za kulisami odgrywa bardzo ważną rolę. Tym razem ożywiony materiał zagra pierwsze skrzypce na scenie, wcielając się w postać pana Sznurkowego.

Mali widzowie będą towarzyszyć wyjątkowemu bohaterowi i razem z nim odkrywać otoczenie z nietypowej perspektywy. Pan Sznurkowy poznaje bowiem otaczający świat za pomocą swoich nicianych zmysłów, a podczas spotkania z ożywionym zegarem i lustrem skonfrontuje się z czasem i przestrzenią. Dojdzie do wieku kuriozalnych zdarzeń, gdyż główny bohater postanowi otworzyć własny cyrk, gdzie odbywać się będą popisy żonglerką, akrobacjami i brawurową jazdą na motocyklu. Jak zakończą się niezwykłe przygody postaci? Historia na pewno zainteresuje i włączy do wspólnej zabawy dzieci!

Teatrzyk pt. „Cyrk sznurkowy” odbędzie się 15 września. Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty