31.07.2018 Pszczele sprawy i zabawy – bezpłatne warsztaty dla dzieci

 

 

Jak wygląda ul, jak powstaje miód oraz dlaczego pszczoły są takie ważne? Odpowiedzi na pytania znajdą nasi mali goście, którzy 4 i 5 sierpnia wezmą udział w zajęciach kreatywnych z elementami edukacji przyrodniczej. Wstęp bezpłatny!

Podczas dwudniowych warsztatów pod hasłem „Pszczele sprawy i zabawy” maluchy dadzą upust drzemiącym w nich pokładom kreatywności i poszerzą swoją wiedzę przyrodniczą. Podczas zajęć w formie zabawy maluchy przyjrzą się życiu pasiastych owadów, poznają ich zwyczaje oraz dowiedzą się, jak wielkie znaczenie mają dla środowiska naturalnego.

Podczas spotkania nie zabraknie zajęć kreatywnych, na których powstaną dekoracyjne pszczółki. Uczestnicy zajęć będą mieć do dyspozycji tekturowe rolki, papier kolorowy, patyczki oraz druciki. Prace w postaci ruchomych mobili, które będą się poruszać się na wietrze będą zabierane do domów, jako pamiątki lub wręczane najbliższym. Najmłodsze dzieci będą mogły skorzystać z licznych kolorowanek przedstawiających różnorodne owady zapylające.

Warsztaty pt. „Pszczele sprawy i zabawy” odbędą się 4 i 5 sierpnia od godz. 12.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty