06.07.2018 Zobacz wyimaginowany świat Felka – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

 

 

Czas na teatralną przygodę z dialogami z utworów znanych poetów i pisarzy literatury dziecięcej. Już 14 lipca nasi mali goście wezmą udział w interaktywnym spektaklu, przenosząc się do wyimaginowanego świata głównego bohatera – Felka. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

„Wiecie dzieci? Świat jest wielki, a na świecie same Felki”! W zbliżającym się przedstawieniu wystąpi co prawda jeden Felek, ale pojawi się również mnóstwo cytatów i dialogów z utworów znanych poetów i pisarzy, takich jak Jan Brzechwa, Wiera Badalska, Wanda Chotomska, Antoni Marianowicz czy Wiktor Woroszylski.

Główny bohater spektaklu – sympatyczny Felek szybko nawiąże kontakt z publicznością, a nawet zaprzyjaźni się z dziećmi, wciągając je w wir wydarzeń. Teatralny świat będzie się mieszać z realnym światem widzów, dlatego cała dostępna przestrzeń będzie dostosowana do wspólnej zabawy z aktorami. Dialogi ze znanych utworów łatwo przemówią do wyobraźni małych widzów i na długo pozostaną w ich pamięci.

Serdecznie zapraszamy na teatrzyk pt. „Felek”, który odbędzie się 14 lipca. Przedstawienie odbędzie się trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty