25.06.2018 Tworzymy oryginalne skarbonki – bezpłatne warsztaty dla dzieci

 

Już 1 lipca nasi mali goście wezmą udział w kreatywnych warsztatach, na których powstaną skarbonki. Motywem przewodnim spotkania będzie architektura, a prace powstaną z niepotrzebnych i ogólnodostępnych materiałów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Każdy maluch wie, że oszczędzanie pieniędzy idzie znacznie łatwiej, gdy ma się pod ręką piękną i oryginalną skarbonkę! Już wkrótce nasi mali goście będą mieli okazję samodzielnie wykonać ciekawe prace, które będą służyć, jako „skrytka” na drobne oszczędności. Zajęcia kreatywne będą rozwijać zdolności manualne i zapoznają dzieci z elementami architektonicznymi, które posłużą jako ozdoba prac.

Do wykonania architektonicznych skarbonek posłużą niepotrzebne pudełka i puszki, które zyskają tym samym drugie życie. Pojemniki będą ozdabiane kolorowym papierem, z którego dzieci będą wykonywać elementy dekoracyjne. Mali artyści będą mogli skorzystać z szablonów przedstawiających różnorodne detale architektoniczne, m.in. łuki, ornamenty czy kolumny w różnych stylach. Tak oryginalne skarbonki z pewnością przydadzą się nie tylko artystom!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kreatywne, które odbędą się 1 lipca. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 16.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty