08.06.2018 Zobacz, jak wygląda pieskie życie – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

 

 

Już 16 czerwca mali widzowie naszej sceny teatralnej przeniosą się do Supełkowa, gdzie będą śledzić losy Mańka. Bohater zamieni się w psa i będzie musiał zmierzyć się z zupełnie nieznanym światem. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

A gdyby tak zamienić się na jeden dzień z jakimkolwiek zwierzakiem i poznać jego świat? Już wkrótce nasi mali goście będą mieć okazję zobaczyć od kuchni pieskie życie oraz jego blaski i cienie. Wszystko to dzięki nieoczekiwanej zamianie miejsc, która wydarzy się w Supełkowie. Główny bohater ze względu na złe traktowanie zwierząt zostanie zamieniony w psa, a tym samym nie zdoła porozumieć się z innymi mieszkańcami.

Fascynująca przygoda Mańka z pewnością da do myślenia maluchom i skłoni do refleksji nad traktowaniem zwierząt. Wcielając się w zupełnie nową rolę, dzieci zobaczą, jak wygląda świat zwierząt i z czym muszą się one mierzyć każdego dnia.

Serdecznie zapraszamy na teatrzyk pt. „Supełki – nieoczekiwana zamiana miejsc”, który odbędzie się 16 czerwca. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty