14.05.2018 Odwiedź cukiernię Pana Marcepana – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

 

Czekoladki, ciasteczka, torty, cukierki i inne łakocie wypełnią przedstawienie dla dzieci, które odbędzie się 19 maja w naszym centrum.

Wszyscy fani słodkości obejrzą interaktywny spektakl pod tytułem „Cukiernia Pana Marcepana”. Wstęp bezpłatny!

Kolejne przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” przeniesie naszych małych gości do barwnej cukierni, gdzie poznają tajniki pracy cukiernika. Nie zabraknie słodkości, w tym ulubionych ciasteczek, cukierków i czekolady. Tytułowa cukiernia nie będzie jednak zwykłym miejscem, gdzie powstają łakocie, a magiczną fabryką, w której wszyscy widzowie będą się dobrze bawić, poznając świat Pana Marcepana.

Główna postać to właściciel Cukierni Pana Marcepana, w której powstają niezwykłe łakocie. Wraz z Madame Lukier bohater opowie o pracy cukiernika i tajnikach pracy w fabryce słodkości. Dzieci będą mieć okazję poznać rodzinę Ciastusiów i innych fantazyjnych postaci, które przybliżą widzom działanie cukierni i być może zachęcą do własnych podróży kulinarnych.

Serdecznie zapraszamy na teatrzyk pt. „Cukiernia Pana Marcepana”, który odbędzie się 19 maja. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty