04.01.2018 Stwórz szałowe maski karnawałowe!

 

 

Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 7 stycznia zapraszamy małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci.

Choć polski karnawał nie jest tak hucznie obchodzony, jak ten w Brazylii, to nie może na nim zabraknąć kolorowych i oryginalnych masek, które uświetnią każdą zabawę. Choć maski z różnych krajów znacznie różnią się od siebie, to na żadnej nie może zabraknąć błyszczących elementów, piórek i kolorowych ozdób. Na warsztatach kreatywnych 7 stycznia maluchy będą miały okazję samodzielnie zaprojektować i wykonać kolorowe maski, które później ozdobią dostępnymi materiałami.

Działania plastyczne w trakcie warsztatów będą dostosowane do umiejętności manualnych dzieci w zależności od wieku, a mali artyści będą mieć do dyspozycji szablony masek, filc, a także dodatki pasmanteryjne, takie jak wstążki, piórka, cekiny oraz brokat. Dodatkową atrakcją będzie część edukacyjna spotkania, na której uczestnicy warsztatów dowiedzą się o historii i symbolach karnawału oraz wyglądzie masek z różnych części świata.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kreatywne, które odbędą się 7 stycznia 2018 r. Zajęcie będą prowadzone od godz. 12:00 do 16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty