08.09.2017 Pomóż Jasiowi w drodze do przedszkola!

 

Jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać na dzieci w drodze do szkoły? Jak przechodzić przez drogę, aby uniknąć wypadku? Odpowiedzi m.in. na te pytania znajdą goście naszego centrum, którzy 17 września wezmą udział w spektaklu teatralnym z dzielnym przedszkolakiem Jasiem w roli głównej.

Jaś jest doświadczonym przedszkolakiem i codziennie musi wcześnie wstawać. Początek dnia nie jest łatwy, a dla niejednego ucznia to twardy orzech do zgryzienia. Widzowie sceny teatralnej zobaczą, jak wygląda poranek Jasia i Oli, w którym nie zabraknie typowego zamieszania i gorączkowych przygotowań. Mali uczniowie na pewno znają to z autopsji!

Czy dzielny Jaś poradzi sobie z drogą do przedszkola? Czy w roztargnieniu nie zapomni o czymś i bezpiecznie trafi na miejsce? Czy przechodząc przez drogę, będzie pamiętał o rozejrzeniu się w odpowiednią stronę? Bez obaw, podpowiadamy, że Jasiowi pomoże niezawodny dziadek, a także widzowie teatrzyku, którzy podpowiedzą, co robić w określonych sytuacjach na drodze do przedszkola. W interaktywnym spektaklu wezmą udział zarówno aktorzy, jak i lalki, a na widzów czeka wspólny śpiew, zagadki i konkursy.

Serdecznie zapraszamy na teatrzyk pt. „Bezpieczna droga do przedszkola”, który odbędzie się 17 września. Spektakl będzie powtórzony trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty