29.08.2017 Spal kalorie z Akademią Małych Odkrywców!

 

 

Ile kalorii ma paczka chipsów? Ile czasu potrzeba na spalenie kalorii po zjedzeniu kostki czekolady? Jak dużo cukru jest w puszcze coli? Odpowiedzi na podobne pytania znajdą najmłodsi, którzy wraz z rodzicami 10 września wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Akademii Małych Odkrywców w naszym Centrum Handlowym. Wstęp wolny!

Podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu Akademia Małych Odkrywców najmłodsi przyswoją porządną dawkę wiedzy, a do tego wezmą udział wielu zabawach promujących trend eko. Mali odkrywcy zobaczą, jak zrobić zegar słoneczny, a także samodzielnie wykonają eko torby z bohaterami filmów i bajek. Gra story cubes wciągnie uczestników w niekończące się tworzenie historii na podstawie obrazków wyrzuconych na dużej kostce do gry. Ciekawi zakończenia?

Ważnym motywem w nadchodzących warsztatach będzie odżywianie pod kątem spożywanych kalorii oraz spalania je przez organizm.

Animatorzy będą obrazowo tłumaczyć, jak wiele cukru zawierają popularne napoje oraz ile kalorii może znaleźć się w codziennych przekąskach. Dzieci na własnej skórze przekonają się, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w pozbycie się spożytych kalorii. Zabawa będzie polegać na wykonywaniu ćwiczeń na specjalnym ergometrze wioślarskim, który pokaże, jak dużo czasu i wysiłku zajmie spalenie wybranego wcześniej w aplikacji pokarmu. Gotowi na wielkie spalanie?

Na spotkanie w ramach „Akademii Młodych Odkrywców” zapraszamy w niedzielę 10 września. Zabawa potrwa od godziny  12.00 do 17.00, a udział w warsztatach jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty