23.08.2017 Tworzymy przyborniki na biurko, czyli kreatywny powrót do szkoły

 

 

Nowe kredki, pisaki, ołówki, nożyczki i całe mnóstwo drobiazgów nie mieści się na półkach? Czas na zrobienie porządku! Już 2-3 września pomożemy najmłodszym zorganizować kącik do nauki – razem z animatorami dzieci przygotują przyborniki na biurka, które przywrócą ład wśród szkolnych przyborów.

Nowy rok szkolny to moc wrażeń, wiele nowych znajomości a także całe mnóstwo… nowych przyborów! Dzieci, które mają dylemat jak uporządkować wszechobecne gadżety i pisaki mają okazję do zainspirowania się i samodzielnego wykonania przyborników, które posłużą do przechowywania drobnych rzeczy na biurkach. Do wykonania oryginalnych prac posłużą różnego rodzaju pudełka, pojemniki i butelki, które zostaną przyozdobione kolorowym papierem, naklejkami i dekoracyjnymi elementami.

Wykonane prace z pewnością rozweselą przestrzeń na biurku, ale też pozwolą ją uporządkować. Celem warsztatów jest nie tylko zabawa i rozwijanie zdolności manualnych dzieci, ale również szerzenie świadomości ekologicznej. Prace powstaną z resztek materiałów i elementów dostępnych w każdym domu, co ma uświadomić najmłodszym, jak proste jest powtórne wykorzystywanie niepotrzebnych rzeczy, które dzięki wyobraźni zyskują nowe życie. Kreatywnie, kolorowo i oszczędnie!

Na kolejne spotkania w ramach cyklu „Kreatywnych warsztatów rodzinnych” zapraszamy w dniach 2 – 3 września. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 12.00 i zakończą o 16.00. Wstęp jest wolny, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewni nasze centrum.

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty