31.05.2017 Zapraszamy na ekologiczne warsztaty dla dzieci

 

Jednym z największych trendów tego sezonu są dodatki wykonane z materiałów ekologicznych. Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się 3 czerwca w naszej galerii handlowej najmłodsi poznają zasady upcyclingu i wykonają oryginalną biżuterię. Wstęp wolny.

Upcycling polega na ponownym wykorzystaniu materiałów i surowców wtórnych, w celu stworzenia z nich nowych, oryginalnych przedmiotów artystycznych lub użytkowych. Coraz częściej można je zobaczyć na pokazach mody, w butikach lub w sklepach wnętrzarskich.

Podstawowe założenia koncepcji upcyclingu oraz możliwości twórcze, jakie ze sobą niesie, poznają maluchy, które wraz z rodzicami przyjdą 3 czerwca do naszej galerii handlowej na kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywne warsztaty rodzinne” pod hasłem „Upcyclingowa biżuteria”.

Pod czujnym okiem doświadczonych animatorów dzieci stworzą m.in. oryginalne pierścionki i bransoletki z wikliny papierowej, włóczki, plastiku i guzików. Własnoręcznie wykonane gadżety będą znakomitym prezentem dla każdej elegantki.

Warsztaty kreatywne pt. „Upcyklingowa biżuteria” odbędą się 3 czerwca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 18.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a wykonane przedmioty dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty