23.12.2016 Odkryj świat nauki!

 

 

Sekrety otaczającego nas świata będą mogli odkryć najmłodsi goście naszego centrum handlowego podczas cyklu spotkań edukacyjnych pt. „Akademia Małych Odkrywców”. Pierwsze warsztaty odbędą się w niedzielę 15 stycznia. Podczas wspólnej zabawy maluchy dowiedzą się między innymi, czym jest równowaga. Wstęp wolny!

Po sukcesie zeszłorocznych spotkań, jakie odbyły się w ramach cyklu „Akademia Małych Odkrywców”, ponownie zapraszamy naszych najmłodszych gości do wspólnej zabawy z nauką.

Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się w niedzielę 15 stycznia, mali naukowcy odkryją sekrety fizyki. Dzięki licznym eksperymentom uczestnicy dowiedzą się między innymi, ile kilogramów udźwignie kartka papieru, czym jest środek ciężkości oraz jak trwałe są cukrowe domy.

Cykl spotkań edukacyjnych „Akademia Małych Odkrywców” składa się łącznie z 12 comiesięcznych warsztatów. Każde ze spotkań obejmie tematykę z różnych dziedzin nauki. W ciągu roku maluchy poznają między innymi tajniki pracy architektów, odkryją sekrety dźwięku, a także poznają znane wynalazki i ich autorów. Zdobytą podczas zajęć wiedzę uczestnicy utrwalą podczas warsztatów podsumowujących, które odbędą się co trzy spotkania. Dodatkową atrakcją cyklu będzie czerwcowe spotkanie specjalne, podczas którego najmłodsi sami przeprowadzą doświadczenia i eksperymenty na interaktywnych urządzeniach. Będzie to wspaniała okazja, aby poznać świat fizyki i chemii w zupełnie inny sposób.

Zapraszamy na pierwsze warsztaty w ramach cyklu „Akademia Małych Odkrywców” w niedzielę 15 stycznia. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 17.00. Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty