16.09.2016 Zadbaj o swoje serce!

 

EKG, pomiar poziomu cholesterolu czy obliczenie wskaźnika BMI – między innymi takie badania będzie można bezpłatnie wykonać w sobotę 24 września w naszym centrum handlowym. Podczas prozdrowotnej akcji pt. „Teraz serce” każdy będzie mógł także zasięgnąć porad dietetyka.  

W ostatnią niedzielę września obchodzony jest Światowy Dzień Serca. To idealny moment, aby zatroszczyć się o swoje serce i wykonać profilaktyczne badania. Będzie to możliwe podczas spotkania pt. „Teraz serce”, które w sobotę 24 września odbędzie się w naszym centrum handlowym.

Przy specjalnie wydzielonym stanowisku w pasażu galerii handlowej każdy będzie mógł bezpłatnie wykonać badanie EKG. Zostanie ono przesłane online do Centrum Monitoringu Kardiologicznego, gdzie lekarz specjalista opisze i zinterpretuje badanie, które już po chwili zostanie wydrukowane w galerii handlowej i wręczone pacjentowi.

Podczas spotkania wykonane zostaną również badanie poziomu cholesterolu, pomiar ciśnienia, obliczenie wskaźnika BMI oraz określenie czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego. Na miejscu obecny będzie także dietetyk, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania się.

Zapraszamy na spotkanie w sobotę 24 września. Bezpłatne badania będzie można wykonać między godziną 10.00 a 18.00. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty