22.02.2016 Stwórz wielkanocne dekoracje – bezpłatne warsztaty kreatywne

 

 

Barwne pisanki, zajączki i kurczaczki – między innymi takie wielkanocne ozdoby będą mogli stworzyć mali artyści podczas trzeciego w tym roku kreatywnego spotkania w naszym centrum handlowym. W weekend 5 i 6 marca dzieci wraz z rodzicami poznają także tradycyjne wzory pisanek z różnych regionów Polski. Wstęp wolny!

Święta Wielkiej Nocy już wkrótce, dlatego najwyższy czas przygotować barwne dekoracje. Okazją do ich stworzenia będą trzecie w tym roku rodzinne warsztaty plastyczne, które odbędą się w pasażu naszej galerii handlowej w weekend 5 i 6 marca.

Przy specjalnych stanowiskach maluchy wraz z rodzicami wyczarują kolorowe pisanki, wielkanocne zajączki czy kurczaczki. W ruch pójdą ozdobny papier i bibuła, styropianowe jajka do dekorowania, kolorowe wstążki, włóczki i dratwy, błyszczące cekiny, a także naturalne gałązki.

Spotkanie będzie także okazją, aby poznać tradycyjne wzory pisanek z różnych regionów Polski. Podczas warsztatów uczestnicy poznają między innymi różnice między pisankami, kraszankami, drapankami, a także dowiedzą się, czym różnią się od siebie naklejanki i nalepianki. Maluchy poznają również techniki tworzenia tych tradycyjnych dekoracji.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty kreatywne 5 i 6 marca. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 16.00. Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty