15.08.2014 Podziwialiśmy wspólnie zabytkowe Harley’e!

 

Nie lada atrakcja czekała wszystkich fanów legendarnych jednośladów! Od piątku 25 lipca do środy 6 sierpnia w pasażu naszej galerii handlowej można było podziwiać osiem zabytkowych modeli motocykli ze stajni Harley’a – w tym pojazd liczący już 88 lat! W specjalnej zabawie można było także wygrać kultową maszynę na weekendową wycieczkę!

Wszystkie zabytkowe motocykle Harley-Davidson, jakie zaprezentowaliśmy w pasażu naszej galerii, to prawdziwi świadkowie historii! Uwagę odwiedzających wystawę osób przykuł szczególnie najstarszy z nich, 88-letni Indian Race. Sporym zainteresowaniem cieszył się także Golden Eagle z 1984 roku – swoją nazwę zawdzięczający złotym wykończeniem o łącznej wadze 1 kilograma.

Obok tych dwóch perełek podziwiać można było także takie modele, jak Rat Bike z 1948 roku czy Easy Rider i Hydra Glade z 1955 roku. Nie zabrakło także jednośladów zaprojektowanych z myślą o służbie – militarnego WLA Army z 1942 roku, policyjnego The Police z 1962 roku oraz strażackiego Fire Bike z 1974 roku.

Wystawa tak unikatowych eksponatów nie była jednak jedyną atrakcją. Koneserzy potężnych i dostojnych maszyn produkcji Harley-Davidsona mogli także wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym nagrodą główną był motocykl na weekendową przejażdżkę! Aby wygrać możliwość ruszenia Harley’em w trasę, wystarczyło przesłać nam – poprzez dostępną na stronie internetowej galerii aplikację – fotografię pokazującą przygodę na dwóch kółkach! Serdecznie dziękujemy za Państwa zgłoszenia!

 

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty