24.10.2013 Rumia wśród odblaskowych miast

 

19 października br. w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji Odblaskowi.pl Bądź widoczny na drodze! Przez cały dzień trwania akcji, rozdanych zostało 1000 opasek odblaskowych oraz 1600 ulotek informacyjnych.

Ponad setka dzieci wzięła udział w zabawach, dzięki którym zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze, zwłaszcza po zmroku. Dla najmłodszych przygotowano gry edukacyjne, krzyżówki i rebusy, a także zajęcia plastyczne. Zabawa „Bezpieczna droga do szkoły” na specjalnie przygotowanej macie edukacyjnej umożliwiła dzieciom zapoznanie się przepisami ruchu drogowego. Z kolei dla dorosłych przygotowano specjalne broszury edukacyjne, zachęcające do noszenia elementów odblaskowych po zmroku i odwiedzenia strony internetowej www.odblaskowi.pl. Platforma  e-learningowa dostępna na stronie pozwala  wzbogacić wiedzę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

Więcej informacji na temat akcji Odblaskowi.pl można znaleźć na stronie www.odblaskowi.pl oraz na profilu akcji na portalu Facebook
Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu!

 

 

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty